O firmě

PROFIL SPOLEČNOSTI

Společnost Fitness pro s.r.o. je výhradním distributorem posilovacích strojů prémiové značky PANATTA pro Česko, Slovensko a Polsko.  Zabývá se komplexním řešením fitness center od prvotního konceptu, přes instalaci zařízení až po profesionální servis.

 

NAŠE POSLÁNÍ

Fitness pro s.r.o. si klade za cíl být úspěšnou prozákaznicky orientovanou společností, která je spolehlivým partnerem při řešení Vašeho fitness. Součástí tohoto cíle je udržení vysoké kvality nabízených produktů a služeb.

O firmě

 

O firmě

O firmě

O firmě

 

HISTORIE

Historie společnosti začala v roce 2002 založením spinningového centra v Přerově, které bylo později rozšířeno o fitness zónu. Vzniklo tak menší fitness centrum, které již od začátku bylo provozováno na principu klubového členství. Bylo to jedno z úplně prvních fitness center v České republice provozujícím na tomto principu. V průběhu následujících let procházela společnost rychlým vývojem, který v roce 2005 vyvrcholil založením společnosti Fitness pro s.r.o..

Prvním impulsem k rozšíření aktivit společnosti bylo právě klubové členství. Myšlenka tohoto principu je ze zahraničí, ale v České republice neexistoval v té době adekvátní software či propracovanější know-how. Došlo tedy k zahájení vývoje vlastního software primárně určeného pro fitness centra fungující jako členské kluby, popř. na kreditní systém. Software je dnes srdcem fitness centra a proto vývoj SW šel ruku v ruce se zaváděním klubového členství nejen v Přerově. Postupně se tento software začal dodávat i do dalších fitness center v ČR.

V letech 2004 - 2006  se společnost primárně zabývala dodávkami software a příslušenstvím pro řízení fitness center.  Školila a předávala know how klubového členství fungujícího ve specifických českých a slovenských podmínkách. V komplexnosti dodávek pro fitness centra chybělo zastoupení kvalitních značek posilovacích strojů. V roce 2006 se firma stala distributorem značek Oemmebi a Panatta Sport a začala tak dodávat i profesionální vybavení fitness.

Od této doby se Fitness pro s.r.o. zabývá komplexními realizacemi fitness center. Díky vynikajícím výsledkům je dnes společnost výhradním distributorem firmy PANATTA pro ČR, SR a Polsko.

 

Úvod      O firmě      Produkty      Příslušenství      Skříně      Software      Jak pracujeme      Reference      Aktuality      Repase strojů      Kontakty      
© Copyright FITNESS PRO 2010        Kontakt: info@fitness-pro.cz,    tel.: +420 603 867 253    www.fitness-pro.cz