Jak pracujeme

Společnost Fitness pro s.r.o. se zabývá komplexní realizací fitness center ? od návrhu koncepce (rozmístění, dimenzování fitness centra, šaten, aerobních sálů), přes vytvoření coporate identity, 2D a 3D modely prostor . . .

vybavení prostor profesionálními cardio a posilovacími stroji, zaškolení trenérů, instruktorů, školení know-how vedení fitness center, školení systému klubového členství, školení marketingu v předprodeji až po servis zařízení a dodávku řídícího systému ? software.

Pro naše zákazníky jsme schopni za pomocí partnerů zajistit financování na stroje.

O firmě

 

Průběh realizace projektu

 

Získání vstupních informací

Provedení analýzy současného stavu ? nové fitness x již fungující fitness
Zjištění cílové skupiny klientů
Vytvoření plánku, půdorysu prostor

 


 

Vytvoření 2D a 3D modelu

Na základě vstupních informací se zpracuje koncepce budoucího fitness centra s přesným rozložením jednotlivých prostor. Vznikne 2D model s půdorysy posilovacích a cardio strojů.

Pro lepší představení si konkrétního prostoru připravujeme pro zákazníka 3D vizualizaci.

 


 

Cenová, marketingová a prodejní příprava

Součástí přípravných prací k otevření nového fitness centra je i zaškolení prodejců pro prodej klubového členství. Ve spolupráci s majiteli je tvořena marketingová strategie před otevřením a po otevření centra, laděna cenová politika s ohledem na vybavení, polohu ve městě a jeho konkurenci.

 


 

Instalace vybavení, školení zaměstnanců

Po odsouhlasení a doladění všech výše uvedených kroků dochází k instalaci vybavení a řídícího softwaru, vyškolení obslužného personálu a zaškolení instruktorů.

 


 

Servis

zárukou dobře fungujícího fitness centra jsou nejen kvalitní stroje, ale především spolehlivý servis. Náš zkušený tým techniků Vám zajistí bezproblémové fungování centra. Samozřejmostí jsou pravidelné preventivní prohlídky po dobu záruky zdarma. Mnoho servisních problémů lze odstranit po telefonické konzultaci, v opačném případě jsme připraveni dojet za Vámi do 48 hodin.

Úvod      O firmě      Produkty      Příslušenství      Skříně      Software      Jak pracujeme      Reference      Aktuality      Repase strojů      Kontakty      
© Copyright FITNESS PRO 2010        Kontakt: info@fitness-pro.cz,    tel.: +420 603 867 253    www.fitness-pro.cz