Aktuality

7/2016 MONOLITH - POSILOVACÍ STROJE NOVÉ GENERACE

PANATTA představuje unikátní řadu posilovacích strojů MONOLITH.  Linearita a kontinuita jsou základní stavební prvky, které se opakují na všech strojích této unikátní řady. Rám stroje je tvořen uzavřenou konstruční linií, která plní i estetickou funkci a spoluutváří nové pojetí prostoru. Stroje lze umisťovat velmi elegantně do vlny, ostrůvků vždy zády k sobě.

Sbíhavá biomechanika, ergonomický tvar, nezávislá ramena a systém dopomocí jsou základní filozofií značky Panatta. Tyto principy jsou patrné i u strojů Monolith.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

 

 

 

Morfologické linearita a kontinuita jsou prvky, které se opakují na každé strojích. Dále jen "pásmo" je estetická funkce, které charakterizují tvary a dát novou představu o zřízení prostor. Linka je charakterizována základním modulu (nízkou a vysokou) závaží.
Patent designu.
Perfektní stroje ve funkci a ergonomický, díky dlouholeté zkušenosti a Panatta v plném souladu s Panatta filozofií.
Rámy z legované oceli o tloušťce od 3 do 10 mm, které zajišťují maximální solidness, stabilitu a odolnost stejně dobrou lehkost. přenosové zatížení pásu 25x30 mm s 5 mm Průměr ocelového lana, na strojích s těžkými břemeny.

 

 

Fotogalerie:
« zpět

Úvod      O firmě      Produkty      Příslušenství      Skříně      Software      Jak pracujeme      Reference      Aktuality      Repase strojů      Kontakty      
© Copyright FITNESS PRO 2010        Kontakt: info@fitness-pro.cz,    tel.: +420 603 867 253    www.fitness-pro.cz